木漏れ日

(komorebi)

 

nieprzetłumaczalne słowo z języka japońskiego,

oznaczające promienie słoneczne przedzierające się przez liście drzew.

TROCHĘ O NAS

Skąd pomysł na taką nazwę marki?

Z ogromnej wagi, jaką odgrywa światło w pracy każdego fotografa!

Poza tym brzmi fajnie.

Nie obejdzie się oczywiście, bez napisania o naszym doświadczeniu i pasji związanej z wykonywaną pracą!

Działamy w branży od 2009r. i w trosce o własny spokój ducha oraz pełne zadowolenie klienta – dajemy z siebie wszystko: jakość, profesjonalizm, indywidualne podejście do zleceń i pełne poświęcenie!

Jak wygląda przebieg zlecenia?

Kontaktujecie się z nami i przedstawiacie Wasze potrzeby, ustalamy szczegóły współpracy, my wykonujemy zlecenie – a Wy jesteście zachwyceni!

Pozdrawiamy!

Ekipa KOMOREBI

Wykonujemy sesje wizerunkowe i portretowe; tworzymy zdjęcia reklamowe Twoich produktów i usług; zajmujemy się dokumentacją fotograficzną Twoich nieruchomości, inwestycji, a także imprez firmowych i eventów. Spełniamy wszystkie potrzeby naszych klientów w zakresie fotografii …i nie tylko fotografii. Czasami przynosimy na plan zdjęciowy pączki, więc zdarza nam karmić głodnych klientów.
Swoją ofertę proponujemy firmom, które poprzez wykorzystanie profesjonalnych zdjęć chcą stworzyć oraz wzmocnić swój wizerunek, poszerzyć swoją rozpoznawalność, wyróżnić się wśród konkurencji oraz prezentować swoją działalność przy użyciu doskonałych zdjęć, przyciągających uwagę klientów.
…oraz dla tych, którzy lubią przekąsić pączka.

Adres

Myśliwska 2,
35-212 Rzeszów

Telefon

+48 507 302 786

Fax

serio?

E-mail

kontakt@komorebi.pl